AKUD ELEKTRİK SAN TİC LTD ŞTİ

Company name
AKUD ELEKTRİK SAN TİC LTD ŞTİ
Address
Tuzla, Istanbul, Turkey
Phone Number
216 4471495

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from AKUD ELEKTRİK SAN TİC LTD ŞTİ or TurkishYello users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
  Add location
Description
Akud elektrik web sitesine hoş geldiniz. Akud Elektrik, Bridge Navigational Watch Alarm System - BNWAS, acc. MSC .128/75-BnWas Sistem-BnWas System - Mmc, Hermetic, Şerit Metre - tank radar, seviye göstergeleri, endüstriyel monitör uygulamaları, haberleşme sistemleri, %95 - %98 sistemleri, kontrol ve otomasyon panelleri, kuru yük, likit, yağ, fuel oil algılayan sensor uygulamaları, yangın alarm sistem kurulumları, ana makine alarm sistem kurulumları, diesel generator bakım ve onarımları konusunda hizmet ve ürünler ile ilgili faliyet gösterin firmadır. Denizcilik konusunda deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, çeşitli arızalar konusunda müşterilerimiz için en kısa zamanda çözüm sunmaktadır. Akud elektrik satışını yapmış olduğu ürünler ile ilgili olarak da teknik destek sağlamaktadır. Firmamız anahtar teslim şeklinde kontrol ve otomasyon sistemleri ve gemi imalat işlemleri de yapmaktadır. Ayrıca PLC programlayan, AutoCAD çizimleri hazırlayanlar, teknisyen ve uygulama ekibimizde vardır. Akud elektrik, denizcilik sektöründe en iyi çözümleri ve uluslar arası satış ve servis hizmetlerini sağlamaktadır. Ürünler ve uygulamalarımız ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.
Working hours
  Add hours

Is this your business?

Update your business details by adding phone, website, description, working hours, location on map, categories, photos and respond to reviews.


Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on TurkishYello - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP