Gökçece Kalıcı Makyaj, Saç Çoğaltma

Company name
Gökçece Kalıcı Makyaj, Saç Çoğaltma
Address
Valikonağı Caddesi Nişantaşı - Şişli İSTANBUL 34365, Istanbul - Europe, Turkey   View map
Phone
0553 927 96 87
Mobile phone
0553 927 96 87
Establishment year 2005
Employees 1-5
Company manager Gökçe Temuçin

Reviews

This Company has no reviews. Be the first to share your experiences!
Write a Review

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Gökçece Kalıcı Makyaj, Saç Çoğaltma or TurkishYello users. Visitors haven’t asked any questions yet.
Ask a Question

Company Details

Location map Get Directions
Valikonağı Caddesi Nişantaşı - Şişli İSTANBUL 34365, Istanbul - Europe, Turkey
Description
2005 yılından bu yana profesyonel olarak ve Uzman Estetisyen sertifikamla Saç çıkarma (saç çoğaltma & saç gürleştirme), Epilasyon (lazer epilasyon & iğneli epilasyon), Kalıcı makyaj (kalıcı dudak makyajı & kalıcı kaş makyajı & kalıcı eyeliner & kalıcı dipliner), Cilt bakımı (medikal cilt bakımı & leke tedavisi & kimyasal peeling & hassas cilt bakımı) uygulamaları yapıyorum. Türkiye ve İstanbul’un en büyük sağlık merkezlerinde uzun yıllar boyunca sayısız uygulamayı başarıyla tamamlayıp danışanların hayatlarına daha sağlıklı ve kendilerinden memnun devam etmesinde pay sahibi oldum diyebilirim.

Epilasyon için yüze lazer epilasyon, sırt epilasyon, kol epilasyon ve bıyık lazer epilasyon daha çok tercih edilmektedir. İğneli epilasyon ise lazer epilasyondan sonra daha küçük ve sarı tüyler için tavsiye edilmektedir. Kimi durumda iğneli epilasyon daha iyi sonuç vermektedir ama seans süreleri biraz daha uzun sürebilmektedir. Danışanlarımız arasında hem kadınlar hem erkekler olduğu için erkek lazer epilasyon hizmeti de vermekteyiz.

Cilt bakımında da epilasyon konusunda olduğu gibi erkek cilt bakımı sunduğumuz hizmetler arasındadır. İstanbul'da cilt bakımı merkezleri arayışında iseniz Nişantaşı'ndaki kliniğimize uğrayabilir veya iletişim adreslerimizi arayarak bizden bilgi alabilirsiniz. Cilt bakımında geniş çapta profesyonel ve medikal cilt bakımı uygulamaları yapıyoruz uzun yıllardır. Bu doğrultuda hassas cilt bakımı, leke tedavisi, kimyasal peeling gibi uygulamalar uzmanlık alanımız içindedir.

Microblading de denilen kalıcı makyaj uygulaması genellikle yüz bölgesinde dudak, kaş ve göz çevresine uygulanmaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması doğal boyalar ile cildi tahriş etmeden uygulandığı zaman uzun yıllar boyunca her gün makyaj yapmışsınız gibi bir cilde / yüze sahip olmanızı sağlayan özel tekniklerden biridir.

Saç dökülme tedavisi de son yıllarda özenle uygulayıp ciddi sonuçlar aldığımız hizmetlerimizden biridir. Bu bakımdan saç çoğaltma / saç çıkarma konusunda yoğun talep almaktayız. Sunduğumuz saç çoğaltma yöntemi, saç ekimi olmadan tamamen doğal saç çıkarma yöntemlerinden biridir. Her seans sonrası saç dökülmeniz duruyor ve saçlarınız gürleşmeye başlıyor. Bu yöntemle saç dökülmesine çözüm getirmiş oluyoruz. Bununla ilgili ve diğer tüm uygulamalarımız ile ilgili bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Working hours
Monday:09:00 - 20:00
Tuesday:09:00 - 20:00
Wednesday:09:00 - 20:00
Thursday:09:00 - 20:00
Friday:09:00 - 20:00
Saturday:09:00 - 15:00
Sunday:Closed

Verified business

Gökçece Kalıcı Makyaj, Saç Çoğaltma - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: May 2019 - View Status

Update Info
REPORT LISTING

Related Companies to Gökçece Kalıcı Makyaj, Saç Çoğaltma


Dragon Tattoo & Piercing Supply

www.dovmemalzemesi.net, Istanbul - Europe

Ersin Seçilmiş Erkek Kuaförü

Tarabya Bayırı Cad. Sanatçılar Sitesi Ahsen Apt. A Blok 63C, 34457 Sarıyer, İstanbul, Istanbul - Europe

ŞEYMA KUAFÖR GÜZELLIK

sokullu mehmet paşa cad.sülün sk.5/d Çankaya, Ankara
4.0
1 Review

UsKardeşler Teknik Yapı Dek. Tic. ve San.Ltd.Sti

çayyolu 2432 cad no 160, Ankara

Clinichair

1586/3 Sokak No:13, Bayraklı, İZMİR, Izmir


Back to top