Aktek Klima Ve Mühendislik Hizmetleri

Company name
Aktek Klima Ve Mühendislik Hizmetleri
Address
Ömer Hayyam Caddesi no 69 Beyoğlu - İstanbul, Istanbul - Europe, Turkey
Phone
+902122371058
Mobile phone
+905312579660
Fax
+902122357203
Establishment year 2005
Employees 6-10

Reviews

This Company has no reviews. Be the first to share your experiences!
Write a Review

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Aktek Klima Ve Mühendislik Hizmetleri or TurkishYello users. Visitors haven’t asked any questions yet.
Ask a Question

Company Details

Description
Firmamız bir mühendislik firması olup soğutma, ısıtma ve tüm yangın sistemlerinin kurulum, arıza, bakım, montaj ve onarım hizmetlerini vermektedir. Gerek sıfır gerekse ikinci el klimaların alım, satım, montaj ve onarım işleri branşında uzmanlaşmış, deneyimli, profesyonel ve tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.
Ev ve ofis klimaları, ticari tip klimalar, merkezi sistem vrv-vrf-vrs klimalar ve havalandırma cihazları soğutma ve ısıtma grubumuzun başlıca faaliyet alanlarıdır.. Duvar tipi split klimalar, kaset tipi klimalar, salon tipi klimalar, tavan tipi klimalar, chiller soğutma sistemleri başlıca ürün çeşitlerimizdendir. Her marka klimanın arıza, bakım, montaj, alım ve satımı yapılır.
Ana hedefimiz teknolojik gelişmeler paralelinde, artık uzmanlık ve kadrolaşma gerektiren teknik hizmeti, kalifiye ve yeterli sayıda teknik personeli istihdam ederek, müşterilerimize kurumsal kimlik bilinci ile tam zamanında ve kesintisiz olarak genel soğutma sistemleri satışı, bakımı ve hizmeti sağlamaktır ve bu ana hedef bizi, profesyonel anlamda organize olmuş, müşteri odaklı düşünüp sürekli kendini güncelleyen, tüzel ve bireysel anlamda hiçbir zaman "hayır" kelimesini kullanmayan "amatör ruhlu profesyonel" bir ekip haline getirmiştir.
Bizimle tüm soğutma, klima, havalandırma, sıhhi tesisat ve yangın sistemlerinizin kurulum, onarım, servis, yedek parça ve periyodik bakım anlaşması ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Bize daima güvenebilirsiniz.

Verified business

Aktek Klima Ve Mühendislik Hizmetleri - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: July 2012 - View Status

Update Info
REPORT LISTING

Related Companies to Aktek Klima Ve Mühendislik Hizmetleri


Enki Su Arıtım Teknolojileri Ltd Şti

Sefaköy- ISTANBUL, Istanbul - Europe

Bogazici Reduktor Motor San Tic Ltd Şti

Vatan Mah. Esenler Cad. No:4/A Bayrampaşa / İSTANBUL, Istanbul - Europe

ŞENOL SOĞUTMA - ZANOTTI

Rami Kışla Cad. No:108/A Eyüp, Istanbul

UTM Otomasyon Sistemleri

Yenişehir Mah. Demokrasi Bulvarı No : 54/A Flexy İş Merkezi B-2A 41050 İzmit/Kocaeli , Kocaeli

İnterfil Filtre Sanayi Tic Ltd. Şti.

Ferhatpaşa Mh. G-15 Sk. No:122/A-B Ataşehir İstanbul / TÜRKİYE, Istanbul - Asia


Back to top